Kostiumy Żołnierzy
(chór męski) w I akcie
DÓŁ:
Żołnierze od Moliera wnoszący kostiumy dla siebie (w kolejności wbiegania):
1. Kozłowski T. (Cierzniewski P. - III.2022)
2. Roman Berbaum
3. Daniel Oleksy
4. Łukasz Wroński
5. Michał Zambrzycki
6. Maciej Dunin-Borkowski Szwaciński Bartłomiej
7. Michał Piskor
8. Marek Kulik
9. Marcin Maciak
10. Zbigniew Wołosiewicz
11. Piotr Gałecki Marcin Kłosiński
12. Mariusz Majchrowicz
Żołnierze od Wierzbowej wnoszący kostiumy dla górnych żołnierzy (XI.2018): (I.2020)
1. Maciej Dunin-Borkowski Szwaciński B. (IV.2023) wnosi kostium dla: Mirosław Janus Zbigniewa
2. Michał Zambrzycki wnosi kostium dla: Zbigniewa Tomasz Borkowski
3. Łukasz Wroński wnosi kostium dla: Tomasz Borkowski Bartosz Tomczuk
4. Daniel Oleksy wnosi kostium dla: Piotr Chmiel Piotr Chmiel
5. Roman Berbaum wnosi kostium dla: Bartosz Tomczuk Igor Buczyński
6. Kozłowski T. Cierzniewski P. (III.2022) wnosi kostium dla: Igor Buczyński Robert Dullas
Żołnierze od Moliera wnoszący kostiumy dla górnych żołnierzy:
1. Michał Piskor wnosi kostium dla: Stefana Mirosław Janus
2. Marek Kulik wnosi kostium dla: Jacek Kostoń Stefana
3. Marcin Maciak wnosi kostium dla: Marcin Kłosinski Gotfryd M. Jacek Kostoń
4. Zbigniew Wołosiewicz wnosi kostium dla: Maciej Molenda Wojciech Dylewski
5. Piotr Gałecki Marcin Kłosiński wnosi kostium dla: Wojciech Dylewski Radosław Flasza
6. Mariusz Majchrowicz wnosi kostium dla: Artur Żołnacz Artur Żołnacz
GÓRA:
+ Dullas Robert, Flasza Radosław - biorą sami
Kolejność od Moliera:
Flasza, Żołnacz, Dylewski, Molenda, Gotfryd, Kostoń, Stefan,
Janus, Zbigniew, Borkowski, Chmiel, Tomczuk, Buczyński, Dullas
I akt - Ach, pani Marto (miotełki, mopy) - 30 osób:
Soprany (17 osób - od Wierzbowej): = 17 mopów (rozdaje Adamko)
Adamko A., Schirmer A., Tobera B., Mozol K., Bijata W., Sajnok E., Lewandowska T. Cierzniewska M., Burakowska I., Terlecka A., Szewczyk D., Murawska I., Szczepańska A., Zalewska M., Wilemajtys A., Michalska J., Zanni J., Grabska K.
Alty (13 osób - od Moliera): = 13 miotełek (rozdaje Janus)
Janus S., Ułas B., Piwowarska B., Pogłud-Kisielewska M., Wiktorowska M., Płachecka A., Rosner J., Moniuk M., Kowalska M., Bursche Z., Wojtyniak D., Roguska E., Wolarska M. Ćwiek K.
II akt - statystowanie (chór żeński) - 16 osób:
Adamko A., Bijata W., Burakowska I., Grabska-Miroszczuk K., Murawska I.,
Schirmer A., Węgier C., Zalewska M.,
Bursche Z., Janus S., Moniuk M.,
Roguska E., Ułas B., Wiktorowska M., Wojtyniak D., Wójcik D.,
WIOSNA
Adamko, Bijata, Murawska, Schirmer
ZIMA
Bursche, Moniuk, Roguska, Wojtyniak
LATO
Janus, Ułas, Wiktorowska, Wójcik
JESIEŃ
Burakowska, Grabska, Węgier, Zalewska
II akt, III akt - statystowanie obsada szaf:
I. Wiosna:
Zambrzycki M. Tomczuk B., Dullas R., Ufniak M., Miroszczuk A. Savchur R.
II. Zima:
Berbaum R., Paulanis A., Duch D. Szwaciński B., Markiewicz T. Musiał M.
III. Lato:
Harasym M., Kokowski S., Nemtusiak S. Pilevich A., Olszowy M.
IV. Jesień:
Buciński W., Kozłowski G., Zagórski P., Karczmarzyk G. .....?.....
rezerwa: Kłosiński, Maciak, Majchrowicz
IV akt - obsada wózków:
1: Lewandowska T. Cierzniewska M., Rosner J. --- Buczyński I., Tomczuk B. Zambrzycki M. (I.2020)
za: Sajnok E., Rzęsikowska M. Terlecka A. ; Oleksy D., Janus M.
2: Radwańska M., Zanni J. --- Kozłowski T. Cierzniewski P., Jarmuła J.
za: Freino M., Kitlińska L. ; Wroński Ł., Kostoń J., , Udovenko M. (3+2)
3: Pogłud-Kisielewska M., Wójcik D. --- Kłosiński M., Maciak M.
za: Puławska J., Majlert M., Płatek A., Bajer A. Udovenko M.
4: Janus S. Jękot J., Wolarska M. Ćwiek K. --- Gałecki P. Kostoń J. Gotfryd M., Dylewski W.
za: Sokalska D., Chmielewska A., Nowak E., Piwowarska B.
WEJŚCIA NOWYCH CHÓRZYSTÓW:
- Ćwiek - Wolarska (akt I, IV)
- Udovenko - ... (akt II, IV)
- Cierzniewska - Lewandowska (akt II, IV)
- Gotfryd - Gałecki (akt I-prolog, II, IV)
- Musiał - Markiewicz (akt I-finał, II, III)
- Pilevich - Nemtusiak (akt I-finał, II, III, IV)
- Savchur - Miroszczuk (akt II, III, IV)
- Cierzniewski - Kozłowski (akt I, II, IV)
- Szwaciński - Duch (akt I-finał, II, III, IV)